Mercedes-Benz

Akční nabídky

AKČNÍ MODELY

Vito Family

Pohodlné Vito ve variantě Tourer nabízí místo k sezení až pro osm osob s konfigurací sedadel 2-3-3 (4x ISOFIX), přičemž sedadla řidiče a spolujezdce jsou vyhřívaná. O efektivní jízdu se stará motor OM654 ve variantě 114 CDI s výkonem 100 kW a devítistupňovou automatickou převodovkou 9G-TRONIC. Pro bezpečnější jízdu jsme přibalili také aktivní parkovací asistent. Interiér s řadou dobře dostupných úložných prostor doplňuje nový multimediální systém Audio 40 a automatická klimatizace.

Vito FamilyAKČNÍ MODELod 990 000 Kč

Kombinovaná spotřeba paliva: 7,4 l/100km; kombinované emise CO2: 195 g/km (WLTP).

Citan WORKER+

Hbitá skříňová dodávka si vás získá osobitým moderním designem, bezpečnostními prvky i úsporným motorem s výkonem 70 kW. Nechte se překvapit kompaktností tohoto modelu. Stejně jako jeho akční výbavou, která zahrnuje mimo jiné tempomat, vyhřívané sedadlo řidiče i spolujezdce, multifunkční volant, klimatizaci nebo mlhové halogenové světlomety. O bezpečnost posádky se stará systém jízdní stability ESP a 6 airbagů. Ať jste živnostník či kurýr a hledáte prostornou dodávku do městských ulic, je pro vás nový Citan tím pravým.

Citan WORKER+AKČNÍ MODELod 448 500 Kč

OPERATIVNÍ LEASING... prostě jen jezdíte

Posaďte se za volant vozu, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou. A dopřejte si jedinečný zážitek z jízdy.

Využijte výhody operativního leasingu:

  • Nulová počáteční investice
  • Nastavení délky trvání smlouvy a počet kilometrů dle Vašich potřeb
  • Konfigurace vozu dle Vašich přání
  • Po skončení leasingu vozidlo vrátíte a můžete přesednout do nového. Přirostl Vám vůz k srdci a chtěli byste si ho nechat? Není problém – u varianty leasingu na 48 měsíců máte možnost si vozidlo po skončení nájmu odkoupit. Možnost odkupu platí pouze pro podnikatelské subjekty.

Měsíční splátka zahrnuje:

  • Roční km limit
  • Dobu financování
  • Pojištění (havarijní – spol. 10%, povinné ručení, pojištění skel, GAP)
  • Servisní službu*
  • Minimální povinnou výbavu (Sada Advantage, Premium, Power, Progressive – dle modelu, vyhřívaná přední sedadla, LED světlomety)

*Servisní službou se rozumí:

ServiceCare Fleet (součástí splátky pro nabízené modely osobních vozidel) zahrnuje provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidel Mercedes-Benz, včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek.

Servisní služba Complete (součástí splátky pro nabízené modely velkoprostorových vozidel) zahrnuje provádění pravidelné prohlídky vozidla podle servisní knížky a pokynů výrobce vozidel Mercedes-Benz, výměnu opotřebitelných dílů a také prodloužení záruky na téměř všechny díly a sestavy (např. motor, převodovka, elektrická soustava, nápravy, klimatizace).

Navíc si můžete sjednat například pneuservis nebo další doplňkové služby.

TRADE-IN
Přivezte starou dodávku a vyměňte ji za novou

Kupte si novou dodávku a neztrácejte čas hledáním bazaru a prodejte své „staré“ dodávkové vozidlo přímo u participujícího dealera Mercedes-Benz za výhodných podmínek:
Prodloužená záruka 4 roky / 200 000 km + 4x základní olejový servis
Více informací u prodejců.