Mercedes-Benz

Sprinter - Skříňová dodávka

Přizpůsobí se Vašim potřebám na 100%.

Je tak všestranný, že určitě najdete přesně tu správnou variantu pro své přepravní úkoly. Skříňová dodávka Sprinter, se čtyřmi délkami vozidla, třemi výškami střechy a objemem nákladového prostoru až 17 m³ nabízí obdivuhodnou variabilitu. Její rozmanité verze a výbavy umožňují hospodárná vozidla vstupní úrovně – například s pohonem předních kol – stejně jako komplexně vybavené skříňové dodávky, které jsou velmi reprezentativní a současně vhodné pro dlouhé trasy.

Toto jsou výhody, které se počítají: vozidla se zcela nově dostupným pohonem předních kol nabízejí příznivou vstupní cenu, vyšší užitečné zatížení a nižší nákladovou hranu než například vozidla s pohonem zadních kol.

Řidiči těží z inteligentních systémů ovládání a zobrazování a také z modulární koncepce úložných prostor, které lze stejně jako výběr multimediálních a asistenčních systémů individuálně přizpůsobit druhu použití vozidla. Vedle těchto novinek jsme zachovali několik cenných věcí. Například lze nadále využívat řadu známých řešení nástaveb a rozšíření bez větších úprav.

To znamená, že díky inovacím a více než 20letým zkušenostem je Sprinter znovu milníkem jako trendové, účinné a spolehlivé řešení mobility, které zajistí rozvoj Vaší společnosti.

Poznejte Skříňovou dodávku Sprinter