Marián Fico
Prodej užitkových vozidel
Tel: 720 989 135
fico@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Petr Janda
Přijímací technik dodávkové vozy, Příjem oprav osobních vozidel
Tel: 602 116 620
janda@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Jaroslav Koptiš
Vedoucí prodeje použitých vozidel
Tel: 606 747 119
koptis@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité dodávky, Použité osobní vozy
Renata Novotná
Recepce
Tel: 387 746 111
recepce@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nové dodávky, Nové osobní vozy
Pavlína Vošahlíková
Recepce
Tel: 387 746 111
vosahlikova@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nové dodávky, Nové osobní vozy
Zbyněk Lonský
Prodej osobních vozidel
Tel: 602 564 731
lonsky@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Miloš Mládek
Vedoucí prodeje užitkových vozidel
Tel: 602 592 879
mladek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Jiří Váňa
Havarijní technik
Tel: 602 451 567
vana@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Jan Řeháček
Vedoucí servisu dodávkových vozů, Vedoucí servisu osobních vozidel
Tel: 724 149 725
rehacek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Pavel Švarc
Vedoucí prodeje osobních vozidel
Tel: 725 144 473
svarc@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Václav Jirka
Přijímací technik nákladní vozy
Tel: 727 884 726
jirka@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Petr Jánoš
Prodej osobních vozidel
Tel: 739 322 756
janos@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jan Klabouch
Prodej osobních vozidel
Tel: 739 322 756
klabouch@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Michael Kozák
Prodej použitých vozidel
Tel: 387 746 111
kozak@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité dodávky, Použité osobní vozy
Filip Krivuš
Prodej náhradních dílů
Tel: 602 564 732
krivus@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Díly na dodávky, Díly osobních vozů
Jaroslav Kroulík
Přijímací technik dodávkové vozy, Příjem oprav osobních vozidel
Tel: 724 535 075
kroulik@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Petr Křivanec
Přijímací technik nákladní vozy
Tel: 387 746 162
krivanec@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Martin Melena
Přijímací technik dodávkové vozy, Příjem oprav osobních vozidel
Tel: 387 746 167
melena@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Jiří Molzer
Prodej nákladních vozidel
Tel: 606 054 875
molzer@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Miroslav Pačka
Prodej náhradních dílů
Tel: 387 746 151
packa@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Díly na dodávky, Díly osobních vozů
Václav Rachač
Prodej nákladních vozidel
Tel: 724 565 050
rachac@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
David Radimerský
Prodej použitých vozidel
Tel: 601 026 876
radimersky@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité dodávky
Tomáš Svoboda
Prodej užitkových vozidel
Tel: 602 352 946
svoboda@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Filip Topič
Prodej osobních vozidel
Tel: 720 989 132
topic@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Ladislav Vaněk
Havarijní technik
Tel: 602 403 149
vanek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Petr Vokroj
Prodej osobních vozidel
Tel: 602 270 057
vokroj@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jaroslav Vrzák
Prodej užitkových vozidel
Tel: 702 016 809
vrzak@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Vojtěch Boubal
Produktový expert dodávkové vozy
Tel: 727 962 938
boubal@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Michal Kotek
Produktový expert osobní vozy
Tel: 725 818 645
kotek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Lukáš Marinov
Fleetboard specialista
Tel: 606 747 127
marinov@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Alena Novotná
Asistentka finančních služeb
Tel: 725 782 206
novotna@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nové dodávky, Nové osobní vozy, Použité osobní vozy
Šimon Kolář
Ředitel dealerství Mercedes-Benz

kolar@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nové dodávky, Nové osobní vozy