Mercedes-Benz

Citan za více než 600 tisíc má svého majitele. Vystřelil si ho fanoušek českobudějovického hokeje

V hokejové sezóně 2022/2023 připravila MILAN KRÁL GROUP ve spolupráci s českobudějovickým hokejovým klubem velkou spolupráci, v rámci níž se mimo jiné soutěží o auto. Prvním výhercem vozu Mercedes-Benz za cenu přesahující 600 tisíc korun se stal hokejový fanoušek a sledge hokejista Petr Běhounek.

Když v září 2022 spustila firma Milan Král soutěž o Mercedes-Benz v hodnotě přes 600 tisíc korun, netušila, jakou radost o čtvrt roku později udělá jednomu z hokejových fanoušků HC Motor České Budějovice. Zdánlivě nemožné se totiž stalo realitou a mladý fanoušek českobudějovického klubu a shodou okolností sledgeparahokejista Petr Běhounek si vystřelil svůj nový vůz v hodnotě půl milionu korun.

Do otvoru sotva většího než puk se trefil přes celé hřiště

Když si na jednom z domácích zápasů místního hokejového klubu kupoval Hokejklub za 30 Kč, ještě neměl ani ponětí, že domů se bude vracet o poznání bohatší. O zážitky, aplaus celé Budvar arény i auto. Patřil mezi tři šťastlivce, držitele Hokejklubu vylosované při první přestávce, kteří se následně utkali o to, kdo bude střílet o Mercedes-Benz Citan od firmy Milan Král.

A byl to právě Petr, kdo se nakonec postavil s hokejkou a pukem naproti brance a měl jediný pokus na to, aby se trefil do určeného otvoru přes celé hřiště. Když napřáhl a vystřelil, nikdo v hledišti hokejového stadionu ani nedutal. O to větší salva se rozezněla, když puk prosvištěl po ledě a skončil přímo v brance, kde měl. Petr Běhounek se v tu chvíli stal hvězdou celého večera, které tleskala celá Budvar aréna.

Už mu chybí jen řidičák

Mladý vítěz neskrýval své nadšení a s rukama nad hlavou si došel pro své nové auto. Jak skromně podotknul, už mu chybí jen udělat si řidičák: „Ale to je to nejmenší. Auto se mi líbí a rozhodně se mi hodí. Bude to moje první auto vůbec,“ uvedl k výhře. Nyní se může těšit na slavnostní předání a setkání se zástupci z firmy Milan Král, která výhru do soutěže věnovala.