Mercedes-Benz

VIII. Benefiční přehlídka pro Nadaci Terezy Maxové

Naše společnost je již po několik ročníků jedním z hlavních partnerů Benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové, jejíž výtěžek jde pravidelně na péči o děti z dětských domovů. I letos jsme finančním příspěvkem pomohli navýšit částku, která za osm ročníků této akce přesáhla již dva milióny korun. Letos vynesla akce úžasných 400 000 korun.
Večer proběhl v nejnovějším pavilonu T na českobudějovickém výstavišti. Návštěvníci zhlédli módní přehlídku nadějné české návrhářky Petry Balvínové, vystoupení taneční skupiny Vertigo, hudební vystoupení frontmana skupiny Charlie Straight Alberta Černého. Akci vtipně moderovala dvojice Iva Pazderková a Petr Vágner. Atmosféru okolního prostoru pavilonu doplnila výstava fotografických prací dvou mladých umělců Petra Kurečky a Marka Škarpy s názvem KALENDÁŘ PROMĚNY 2013. 
Návštěvníci měli také možnost prohlédnout si vystavené aktuální modely Mercedes-Benz z nabídky společnosti Milan Král a.s. Předvedli jsme novinky letošní sezony zcela novou třídu CLA a facelift třídy E.