Mercedes-Benz

Přijímací technik nákladních vozů

Náplň práce
  • navázat kontakt se zákazníkem, zjištění údajů o zákazníkovi a vozidle
  • dokumentovat požadavek zákazníka a vymezit rozsah a druh prací
  • vymezit a objasnit časový rámec i výši nákladů, resp. uvést konkrétní informace o době trvání a výši nákladů
  • příprava zakázky
  • prezentace aktuálních servisních nabídek zákazníkovi, nabídka dodatečných služeb
  • odsouhlasení rozsahu výkonů na opravy a údržby se zákazníkem a opatření jeho souhlasu
  • sledovat stav zpracování
  • provést vyúčtování po ukončení opravy
Očekáváme
  • ukončené SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • znalost problematiky opravárenství / automobilové techniky
  • technická zdatnost
  • ochota a příjemné vystupování
  • schopnost jednat pozitivně se zákazníky
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B (C výhodou)
  • samostatnost a schopnost organizace práce
  • časovou flexibilitu
Nabízíme
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity a akce
  • zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historií na jihočeském trhu
  • různorodou práci a zodpovědnost za výsledek
  • pravidelný profesní rozvoj
  • mobilní telefon
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat
kontaktní osoba: Kateřina Dvořáková
  • dvorakova@mncgroup.cz
  • tel. 702 050 839