Přijímací technik osobních a dodávkových vozů

NÁPLŇ PRÁCE
  • obsluha zákazníků v odborném servisu (příjem a výdej oprav)
  • vyřizování servisních dotazů zákazníků
  • poskytování technických konzultací
  • sepisování servisních zakázek s klienty
  • diagnostika závad a předběžná kalkulace ceny oprav
  • příprava podkladů pro fakturaci zakázek
  • aktivní komunikace se směnovými mistry, asistentkou servisu a skladem náhradních dílů
POŽADUJEME
  • ukončené SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • znalost problematiky opravárenství / automobilové techniky
  • technická zdatnost
  • ochota a příjemné vystupování
  • schopnost jednat pozitivně se zákazníky
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B, další skupiny výhodou
  • aktivní řidič
  • samostatnost a schopnost organizace práce
  • časovou flexibilitu
NABÍZÍME
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity a akce
  • zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu
  • různorodou práci a zodpovědnost za výsledek
  • pravidelný profesní rozvoj
  • mobilní telefon
  • příjemné a moderní pracovní prostředí