Renata Novotná
Tel: 387 746 111
recepce@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky, Nová nákladní vozidla
Pavlína Vošahlíková
Tel: 387 746 111
vosahlikova@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky, Nová nákladní vozidla
Šimon Kolář

kolar@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky, Nová nákladní vozidla
Zbyněk Lonský
Tel: 387 746 111
lonsky@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Marián Fico

fico@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Jaroslav Koptiš
Tel: 387 746 111
koptis@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité osobní vozy, Použité dodávky
Miloš Mládek
Tel: 387 746 111
mladek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Jan Řeháček
Tel: 387 746 111
rehacek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis osobních vozů, Servis dodávek
Pavel Švarc
Tel: 387 746 111
svarc@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Petr Janda
Tel: 387 746 167
janda@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis osobních vozů, Servis dodávek
Václav Jirka
Tel: 387 746 162
jirka@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Petr Jánoš
Tel: 387 746 111
janos@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jan Klabouch
Tel: 387 746 111
klabouch@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Michael Kozák
Tel: 387 746 111
kozak@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité osobní vozy, Použité dodávky
Filip Krivuš
Tel: 387 746 151
krivus@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Díly osobních vozů, Díly na dodávky
Jaroslav Kroulík
Tel: 387 746 167
kroulik@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis osobních vozů, Servis dodávek
Petr Křivanec
Tel: 387 746 162
krivanec@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Martin Melena
Tel: 387 746 167
melena@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis osobních vozů, Servis dodávek
Jiří Molzer
Tel: 387 746 111
molzer@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Miroslav Pačka
Tel: 387 746 151
packa@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Díly osobních vozů, Díly na dodávky
Václav Rachač
Tel: 387 746 111
rachac@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
David Radimerský
Tel: 387 746 111
radimersky@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité dodávky
Tomáš Svoboda
Tel: 387 746 111
svoboda@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Filip Topič
Tel: 387 746 111
topic@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Ladislav Vaněk
Tel: 387 746 111
vanek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis osobních vozů, Servis dodávek
Petr Vokroj
Tel: 387 746 111
vokroj@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jaroslav Vrzák
Tel: 387 746 111
vrzak@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Vojtěch Boubal

boubal@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Michal Kotek

kotek@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Lukáš Marinov

marinov@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Jiří Váňa
Tel: 387 746 111
vana@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Servis osobních vozů, Servis dodávek
Alena Novotná

novotna@milankral.cz
Kontaktní osoba pro: Použité osobní vozy, Nové osobní vozy, Nové dodávky, Nová nákladní vozidla